האם ברצונך להתקין את סרגל G? הסרגל מאפשר לך לתרגם מילים, משפטים ואפילו דף שלם בכל השפות » למידע נוסף


מילון איטלקית

לימוד איטלקית בכל הרמות

נתחיל בנתונים: בכל שנה חצי מיליון תלמידים מרחבי העולם לומדים איטלקית בתור שפה נוספת. האם חשבתם מדוע יש ביקוש רב עבור לימוד איטלקית? אז איטלקית היא קודם כל שפת תרבות עם היסטוריה מפוארת, לימוד איטלקית פותח לכם דלתות של עולם חדש ומעניין לתרבות איטלקית של מוזיקה, תיאטרון, קולנוע ומבחר סגנונות של אומנות.

היכן ניתן ללמוד איטלקית?

ריכזנו עבורכם מספר מכונים ומכללות המספקות לימודי איטלקית למתחילים ולמתקדמים.

מכון איטלקי לתרבות - המכון האיטלקי לתרבות (Italian Cultural Institute) כולל לימודי איטלקית מהרמה הבסיסית עד לרמה המתקדמת ביותר. השיעורים ניתנים ע"י מורים שדוברים איטלקית שפת אם ועברו הכשרה מקצועית עבור לימוד איטלקית. ניתן ללמוד איטלקית המיועדת לקהל מסוים, כמו איטלקית עסקית ואיטלקית בתחום התיירות. שימו לב כי קיים "מכון איטלקי לתרבות בתל-אביב" ובנוסף "מכון איטלקי לתרבות בחיפה" עם מספר סניפים.

קמפוס לימודים - בקמפוס לימודים (Campus Studies) מאמינים שבשביל ללמוד שפה, צריך ללמוד קודם על התרבות שלה. ולכן בנוסף ללימוד איטלקית, הקורס כולל תרבות, גינונים וכללי התנהגות באיטליה. לימודי איטלקית בקמפוס כוללים רמת מתחילים עבור יסודות השפה, אוצר מילים, קריאה וניהול שיחות ברמה בסיסית. רמת הביניים כוללת שיחה שוטפת, מבנים דקדוקיים והפעלת דמיון בשיחה. הרמה המתקדמת כוללת ניהול שיחות מורכבות, קריאה שוטפת של מאמרים מקצועיים ותיקון שגיאות נפוצות בשפה האיטלקית.

ברליץ - בית ספר לשפות ברליץ (Berlitz) נוסד בשנת 1878 וכיום פועל ביותר מ-535 מרכזי לימוד הפרוסים ב-69 מדינות, ביניהן ישראל. שיטת ברליץ כוללת לימוד שפות בשיטה טבעית ופחות פורמלית, כשהתלמידים בכיתה מדברים רק בשפה הנלמדת. המורים לאיטלקית ובכל קורס אחר דוברים את השפה הנלמדת ברמת שפת אם. ניתן לעשות קורס לימוד איטלקית באחד ממרכזי הלימוד הבאים: תל אביב, רמת גן, ראשל"צ, רעננה, חיפה, ירושלים או באר שבע.

דיאלוג - בית הספר לשפות דיאלוג (Dialog) של האוניברסיטה הפתוחה כולל קורס ללימוד איטלקית ברמות שונות. ברמת המתחילים תרכשו אוצר מילים, יכולת קריאה בסיסית ומיומנויות שיחה. ברמת הביניים תרחיבו את אוצר המילים האיטלקי, תרחיבו את יסודות השפה ותוכלו לדבר איטלקית בשטף. ברמת המתקדמים תהיה לכם שליטה גבוהה בשפה, תוכלו לקרוא קטעי קריאה מורכבים ותוכלו לשוחח באיטלקית על נושאים מורכבים. לימוד איטלקית בדיאלוג נעשה בקבוצות קטנות עם דגש על תקשורת אישית וישירה בין תלמידי הקורס.

איטליה הקטנה - איטליה הקטנה (Little Italy) היא בית ספר ללימוד איטלקית עם אווירה אינטימית. מאות אנשים מכל רחבי הארץ בוחרים ללמוד לדבר איטלקית למטרות עסקים, נסיעות וטיולים ויודעים שבאיטליה הקטנה מובטחת להם חווית לימוד מהנה ותמיכה להתארגנות נסיעה לאיטליה. באיטליה הקטנה לומדים את התרבות האיטלקית וכיצד לתקשר בחופשיות.
המורים מלמדים איטלקית עם שיטה חדשנית המתמקדת בדיבור. שיטת לימוד זו חווייתית ומאפשרת לתלמיד לשלב את הלימודים בסדר היום. בבית ספר לומדים איטלקית בקבוצות קטנות לפיתוח מיומנויות הדיאלוג באיטלקית. באיטליה הקטנה מאמינים שהתלמיד ב"מרכז" ולכן המורים לאיטלקית מתאימים את השיטה לתלמיד וכל תלמיד מתקדם בקצב אישי.
קורס לימוד איטלקית בנוי מ-3 רמות לימוד שונות, החל מרמת מתחילים. קורס מתחילים מאפשר לתלמיד לנהל שיחה באיטלקית ברמה בסיסית, קורס מתקדמים כולל שיפור והעשרת השפה האיטלקית לשולטים בשפה ברמה בינונית וקורס "מתקדמים פלוס" משפר את רמת האיטלקית לצרכי עבודה ממוקדת בתחומי עיסוק שונים ולצרכי לימוד באוניברסיטה באיטליה.

מילון איטלקית   -   תרגום לאיטלקית   -   מפת איטליה   -   לימודי איטלקית   -   חדש! תרגום דף שלם בחינם

© 2007-2012 מילון איטלקית נתמך ע"י מילון בבילון 9